top of page
gradient night sky photo.jpg

Dlaczego warto jest być swoim własnym astrologiem?

​Pewnie zastanawia Cię, dlaczego miałbyś studiować astrologię, kiedy wystarczy jedynie obejrzeć film z prognozą astrologiczną np. „Dla Wodników” na następny miesiąc i zaspokoić tym samym swoją ciekawość?

Otóż sprawa jest bardziej skomplikowana niż to wygląda na pierwszy rzut oka...

Każdy człowiek jest niepowtarzalną i skomplikowaną istotą, która posiada wielopłaszczyznową głębię. Widząc po raz pierwszy swój horoskop urodzenia, masz przed sobą zapis oryginalnej i niepowtarzalnej konfiguracji planet względem czasu i miejsca Twoich narodzin. Owa konfiguracja, czyli „kosmogram” stanowi zapis tego, gdzie znajdowały się planety podczas momentu narodzin.

Planety są w nieustannym ruchu, a każda z nich posiada swoje unikalne właściwości i cechy. Symbolizują one archetypy tego, jak kształtują się myśli człowieka. Planety ustawiają się względem siebie, tworząc pozytywne bądź negatywne konfiguracje.

Odkrycie znaczenia i symboliki planet Twojego kosmogramu pozwala głębiej spojrzeć na to, jak myślimy i radzimy sobie z życiem. Kosmogram to inaczej odbicie Twojego indywidualnego, subiektywnego spojrzenia na świat, które odzwierciedla Twoją własną psychologię.

Znajomość astrologii, a przede wszystkim swojego własnego horoskopu sprawia, że człowiek jest w stanie rozwijać się w ukierunkowany sposób.

Informacje zapisane w kosmogramie dają nam możliwość odkrycia życia w zgodzie z tym, co jest naturalne i normalne dla każdego z nas.

Nauka Astrologii

Na tej stronie dodawane będą materiały szkoleniowe i przyszłe kursy, a także publikacje na temat Astrologii Ewolucyjnej i nie tylko.

Obecnie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w dyskusji na forum tematycznym FB, poświęconym Astrologii Ewolucyjnej, a także dzielenie się przemyśleniami i wiedzą na temat tej pięknej sztuki, jaką jest Astrologia.

bottom of page