Opinie klientów

Poniżej znaleźć możesz niektóre z opinii klientów i osób z którymi pracowałem.

"Wzięłam sobie bardzo do serca to, co powiedzialeś na naszej konsultacji. Bardzo mi nasza rozmowa pomogla, nabrałam odwagi i wiary, że moje życie zmierza w dobrym kierunku."

Sylwia

"Tak Jak Ci wspomniałem w poprzednich mailach, w moim przypadku Twoja interpretacja była bardzo trafiona. Gdybym miał to określić w % to powiedział bym 80 %. Dziękuję CI jeszcze raz za nią. Informację, które zawarłeś w swojej interpretacji, można powiedzieć że uspokoiły mnie. Pokazały dla mnie moje mocne i słaby strony co spowodowało, że mogę być lepszą wersją samego siebie ;) Przesłuchałem ją wiele razy i praktycznie za każdym z nich wyciągam coś nowego."

Marek B.

"Zdecydowanie trafna interpretacja ... jeśli ktoś chce zrozumieć siebie dogłębnie - wg schematów spostrzegania wewnętrznych- samej psychiki powinien się zdecydować. Polecam."

Jarosław B.

"Dziękuję bardzo za interpretacje. Jestem pod wrażeniem jak bardzo jest trafna. Interesuję się psychologią od wielu lat, ale wciąż czułam niedosyt i nie moglam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Dzięki próbie interpretowania swojego kosmogramu zrozumiałam, że tak jakby sama sobie zapisalam to co musialo się wydarzyć w moim życiu. Na pewno trafem w 10 jest twoja interpretacja o relacjach z innymi ludźmi. (...) Bardzo pomocne jest na pewno to co powiedziałeś, aby odpuścić kontrolę i odpowiedzialność za emocje innych ludzi."

Ania

"Dziękuję bardzo za nagranie! Słucham i słucham, i jestem pod mega wrażeniem jak bardzo Twoje słowa są trafne. Napiszę coś więcej niebawem, gdy te słowa jeszcze bardziej do mnie dotrą."

Joanna

"Tak mi to dało do myślenia że zapomniałem podziękować tylko czułem jak te zdania wtapiają się  w moją rzeczywistość. Bardzo mi to pomoglo. Trochę dodało obaw co prawda jeżeli chodzi o te najbliższe lata i ich nadchodzące pokłosie ale wierze że dam rade odnaleźć siebie i nadać życiu kierunek. To czego na pewno chce to budzić się codziennie z radością i poczuciem że to co robię pozwala mi w 100% spełniać w dawaniu światu tego po co tu jestem."

Andrzej P.

Niektóre z komentarzy moich słuchaczy na kanale YouTube:

 

Astrologia Ewolucyjna

Zapisz sie do newsletter'a aby śledzić nowości na stronie.

  • YouTube
  • Facebook Social Icon
  • patronite-logos-6

astrologiaewolucyjna@gmail.com

©2017-2021 by Astrologia Ewolucyjna.