top of page

Opinie klientów

Poniżej znaleźć możesz niektóre z opinii klientów i osób z którymi pracowałem.

Kiedyś dawno temu, mając może 9 - 10 lat, oglądając w tv program dla młodzieży usłyszałam tam zachętę: - „Bądź sobą!”. Pamiętam, że zastanowiło mnie, iż apelować o to trzeba aż z ekranu – przecież każdy jest sobą, bo kim innym miałby być?

Po (bardzo) wielu latach ignorancji, potem prób, lektur, pewności, nie-pewności i ich weryfikacji trafiłam na kanał YouTube „Astrologia Ewolucyjna” …

Wykłady otworzyły nowe drzwi – odsłoniły przede mną, szansę by dowiedzieć się „Kim jestem”, z jakim potencjałem, wyzwaniem, zadaniem przyszłam na ten świat. Jakie wpływy z Uniwersum / czy też moja dusza zdecydowały o tym kim jestem? - Czy żyję zgodnie z nimi? - Czemu się poddać, - co odpuścić, - co sobie wybaczyć, - na co postawić?

Zwróciłam się do Bartka o prywatną konsultację i piszę będąc już kilka dni pod jej mocnym wpływem. Moment zobaczenia swojego urodzeniowego kosmogramu (a mam wiedzę astrologiczną mniej niż podstawową) zrobił na mnie duże wrażenie. - A więc tak to wyglądało, kiedy wszystko było jeszcze przede mną…

Wyjaśnienia Bartka potwierdziły pewne moje przeczucia, rzuciły światło na inne, nowe dla mnie i ważne aspekty. Dostałam odpowiedzi na zadane pytanie i mam wizję tego jak pokierować sobą, swoim zachowaniem, postrzeganiem świata, relacjami, by żyć w zgodzie z „planem”. I bardzo mi ulżyło – bo choć nie jest on do końca zgodny z moją zodiakalną naturą, wiem, że zadziała na korzyść, nie tylko moją.

Bartku, dziękuję za poświęcony mi czas, za wiedzę, za rzetelność i zaangażowanie. Bez wątpienia robisz to co robisz z powołania. Ku wytchnieniu tych, którzy szukamy odpowiedzi.

Krystyna Kierebiński

"Wzięłam sobie bardzo do serca to, co powiedzialeś na naszej konsultacji. Bardzo mi nasza rozmowa pomogla, nabrałam odwagi i wiary, że moje życie zmierza w dobrym kierunku."

Sylwia

"Tak Jak Ci wspomniałem w poprzednich mailach, w moim przypadku Twoja interpretacja była bardzo trafiona. Gdybym miał to określić w % to powiedział bym 80 %. Dziękuję CI jeszcze raz za nią. Informację, które zawarłeś w swojej interpretacji, można powiedzieć że uspokoiły mnie. Pokazały dla mnie moje mocne i słaby strony co spowodowało, że mogę być lepszą wersją samego siebie ;) Przesłuchałem ją wiele razy i praktycznie za każdym z nich wyciągam coś nowego."

Marek B.

"Zdecydowanie trafna interpretacja ... jeśli ktoś chce zrozumieć siebie dogłębnie - wg schematów spostrzegania wewnętrznych- samej psychiki powinien się zdecydować. Polecam."

Jarosław B.

"Dziękuję bardzo za interpretacje. Jestem pod wrażeniem jak bardzo jest trafna. Interesuję się psychologią od wielu lat, ale wciąż czułam niedosyt i nie moglam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Dzięki próbie interpretowania swojego kosmogramu zrozumiałam, że tak jakby sama sobie zapisalam to co musialo się wydarzyć w moim życiu. Na pewno trafem w 10 jest twoja interpretacja o relacjach z innymi ludźmi. (...) Bardzo pomocne jest na pewno to co powiedziałeś, aby odpuścić kontrolę i odpowiedzialność za emocje innych ludzi."

Ania

"Dziękuję bardzo za nagranie! Słucham i słucham, i jestem pod mega wrażeniem jak bardzo Twoje słowa są trafne. Napiszę coś więcej niebawem, gdy te słowa jeszcze bardziej do mnie dotrą."

Joanna

"Tak mi to dało do myślenia że zapomniałem podziękować tylko czułem jak te zdania wtapiają się  w moją rzeczywistość. Bardzo mi to pomoglo. Trochę dodało obaw co prawda jeżeli chodzi o te najbliższe lata i ich nadchodzące pokłosie ale wierze że dam rade odnaleźć siebie i nadać życiu kierunek. To czego na pewno chce to budzić się codziennie z radością i poczuciem że to co robię pozwala mi w 100% spełniać w dawaniu światu tego po co tu jestem."

Andrzej P.

Niektóre z komentarzy moich słuchaczy na kanale YouTube:

Opinie klientów: Testimonials
22.png
21.png
20.png
19.png
18.png
17.png
15.png
12.png
14.png
9.png
16.png
13.png
4.png
3.png
1.png
11.png
10.png
8.png
6.png
5.png
7.png
bottom of page