top of page
gradient night sky photo.jpg
fb.jpg
4.JPG
fb2.jpg

Bartek Sawicki

Bartek Sawicki jest Astrologiem Ewolucyjnym. Używa metody astrologii ewolucyjnej opartej na naukach Jeffrey Wolf Green'a pioniera i twórcy Astrologii Ewolucyjnej, a także Simona Vorster'a który jest jego bezpośrednim nauczycielem i mentorem. Za pomocą tej metody, istnieje możliwość eksploracji poziomu ewolucyjnego duszy i dowiedzenia się czego nasza dusza pragnie doświadczyć w obecnym życiu. Bartek interpretuje horoskop urodzeniowy poprzez symbolizm Plutona, dzięki któremu możemy odpowiedzieć na nurtujące nas pytania: "Kim jestem?" i "Jakich lekcji muszę się nauczyć w tym życiu?".

Jego celem w pracy ze swoimi klientami jest zidentyfikowanie w ich życiu powtarzających się schematów i zachowań, które mogą być niezrozumiałe, a także wzmocnienie i budowanie osobowości opartej na nowych przełomowych informacjach pochodzących z interpretacji horoskopu. 

Oprócz astrologii, Bartek znajduje szerokie zainteresowanie w terapii ruchem i tańcem, integrując ciało, duszę i umysł. Bartek ciągle bogaci swoją wiedzę i potencjał, uczęszczając na warsztaty astrologiczne i prowadząc szkolenia.

Swoją wiedzę astrologiczną Bartek czerpie z dyscyplin nauk duchowych tj. antropozofia, teozofia czy gnostycyzm.

Ponadto w celu zbudowania swojej własnej kosmologii na temat Świata i Wszechświata, podąża za twórczością wybitnych postaci astrologii humanistycznej m.in: Jeffrey Wolf Green, Dane Rudhyar, Steven Forrest czy też Robert Blashke.

Kim jestem?

Jeżeli chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się w jaki sposób zainteresowałem się Astrologią Ewolucyjną, a także psychologią rozwoju duchowego , poniższy film może Ci w tym pomóc.

O mnie: About
O mnie: About
O mnie: Gallery

Osiągnięcia i wykształcenie

Poniżej znaleźć możesz niektóre z moich osiągnięć i certyfikatów, związane z astrologią, ezoteryką i psychologią rozwoju duchowego.

Ponadto skończyłem studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, a także studia wyższe z kierunku pedagogika tańca i ruchu, na austriackiej uczelni "Institute of Dance Arts" (Anton Bruckner Privatuniversitat) w Linz.

bottom of page