top of page
  • Zdjęcie autoraBartłomiej Sawicki

Pełnia Księżyca w Znaku Ryb.
Dzisiejsza Pełnia w mistycznym Znaku Ryb daje nam możliwość zaobserwowania własnego życia z szerszej, bardziej holistycznej perspektywy.


Archetyp Ryb w Zodiaku Naturalnym symbolizuje zwieńczenie i realizacje pewnego procesu, którym jest przemiana materii w ducha. Ostatni Znak, jakim są Ryby często kojarzony jest z mistyką, ideałami, a także marzeniami. To wszystko, dlatego że archetyp ten tłumaczy jak każdy z nas jest połączony z czymś więcej niż świat fizyczny. Im silniejszy jest ów archetyp, tym bardziej tracimy zainteresowanie sprawami przyziemnymi, gdyż podświadomie wiemy, że po kresie życia fizycznego czeka nas kontynuacja doświadczenia, jakim jest życie ludzkiej istoty.


Ludzkie doświadczenie jest swego rodzaju iluzją.

Często zastanawiamy się co czeka nas po śmierci, bądź czy człowiek ma duszę…


A gdyby tak odwrócić punkt widzenia i zastanowić się, czy to właśnie fizyczność i świat materii nie jest złudzeniem?


Ryby uczą nas tego, że każdy z nas pojawiając się tutaj, nie zaczyna od zera, a także w momencie, gdy kończymy życie na Ziemi, czeka nas kontynuacja wędrówki — wędrówki naszej duszy, która jest nieśmiertelna.


Za sprawą działania Urana w Byku podczas dzisiejszej Pełni, możemy ujrzeć w sobie wartości i talenty, które zawsze w nas były, ale być może wcześniej ich nie zauważaliśmy. Uran swoim nieprzewidywanym działaniem potrafi „obudzić” postrzeganie człowieka, na to, co mieliśmy tuż przed nosem. Uran w Byku ukazuje nam aspekty życia, w których powinniśmy cenić siebie bardziej, a gdy już je zaakceptujemy, pomoże to nam żyć w zgodzie z prawdziwym sobą.


Dawne ideały i marzenia mogą stać się czymś zupełnie osiągalnym. Warto jest przenieść się pamięcią kilka lat wstecz i przypomnieć sobie, jakie posiadaliśmy wyobrażenia i marzenia do zrealizowania. Może niektóre z nich zmaterializowały się, ale nawet nie zdaliśmy sobie z tego sprawy.


Wraz z obecnymi energiami planetarnymi warto jest wykazać się dorosłością w stosunku do tego, jak chce osiągnąć w życiu swoje cele i zamiary. Symbolika planet pozwala nam obecnie na przełamanie starego paradygmatu życia i przejście w nowy, który bardziej odpowiada obecnym czasom.


Jeżeli coś nie działa i nigdy nie działało, może jest to dobry moment, aby oczyścić swoje życie ze starych zachowań, nastawień i sposobu działania?


Niech myśl się niesie!

Pomyślności!

140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page