top of page
  • Zdjęcie autoraBartłomiej Sawicki

Najistotniejszy aspekt astrologiczny roku 2021: Kwadratura Saturna w Wodniku z Uranem w Byku. (Cz.2)Jakiś czas temu na kanale YouTube pojawiła się prezentacja dotycząca znaczenia archetypów Saturna i Urana, a także ich wspólnego działania podczas ich tegorocznego tańca-kwadratury 270º.


Film ten skoncentrowany jest na działaniu archetypicznym Saturna/Koziorożca, a także Urana/Wodnika, gdyż jest to również odzwierciedlenie naturalnych procesów dziejącym się w każdym z nas.


W życiu każdej osoby, są okresy w których silniej wpływa na nas Saturn, ale są również okresy silnego wpływu Urana. Czasami potrzebujemy sensu „solidności” w życiu, a czasami owa „solidność” musi zostać zaburzona abyśmy mogli dostrzec nowe możliwości.


Kolektywne działanie cyklu Saturna/Urana ma na celu awans społeczeństwa, w jakim obecnie żyjemy. Nie mogłoby się to odbyć bez ruchu i przemian nacelowanych w fundamenty tego, co nazywamy cywilizacją bądź też ludzkością. Ponieważ w tym roku odbędą się dokładne, kątowe aspekty kwadratury Saturna i Urana, można powiedzieć, iż jesteśmy w centrum tego planetarnego tango, którego rytm być może zaskoczy nas niespodziewanymi zwrotami akcji i kierunku. Obserwacja tak długiego cyklu, trwającego mniej więcej 45 lat, wymaga posiadania szerszej perspektywy. Niemniej jednak obecny rok możemy uznać za rok zwrotny, gdyż ostatnia kwadratura Saturna z Uranem (24 grudnia 2021 roku), wprowadzi nas w ostatnią kwadrę (ćwiartkę), tego cyklu przemian, który finalnie zakończy się w roku 2032.


Z pewnością świat będzie wyglądać wtedy zupełnie inaczej, gdyż na drodze czekają na nas znaczące zmiany np. tj. wejście Neptuna w Znak Barana, wejście Plutona w Znak Wodnika, Uran w Bliźniętach czy np. koniunkcja Saturna z Neptunem w początkowych stopniach archetypu Barana.


Z Bogiem!

167 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page